Мебел по мерка

Поинаква димензија во вашиот дом

Чевларници

Нови производи на залиха

Претсобје

Практични решенија за тесни ходници

Мебел по мерка

ЕДНА ПОИНАКВА ДИМЕНЗИЈА ВО ВАШИОТ ДОМ

Велат домот е таму каде што е срцето. Во DMW design веруваме во:

Храброст

Иновација

Партнерство

Одличен квалитет

+ 20 години искуство

Највисоки стандарди за обработка и монтажа

Навремена изработка

Најквалитетни материјали

Модерен дизајн

Купувајте ги нашите производи онлајн

ИЗБРАНИ ПРОИЗВОДИ

Закачалка 3Т

In stock

1.550,00 ден
Додај во кошница

Претсобје Maxi 25 D

In stock

12.600,00 ден
Додај во кошница

Претсобје Maxi Slim R16

In stock

11.650,00 ден
Додај во кошница

Претсобје Mini 25

In stock

7.800,00 ден
Додај во кошница
ЗА НАС

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ СЕ:

КВАЛИТЕТНИ

Совршен спој на функција и дизајн. Мебел за цел живот.

ПРАКТИЧНИ

Иновативен мебел за заштеда на простор и паметни решенија за вашиот дом.

БЕЗВРЕМЕНСКИ

Внесете стил и убавина дури и во наједноставните места.

Изберете квалитет, изберете мебел за „цел живот“

МЕБЕЛ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ