Почетна » ПРОИЗВОДИ » Закачалка 3Т

Закачалка 3Т

SKU: 1547857

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

1.550,00 ден

10 People watching this product now!

Закачалка со три тараби и три закачалки со три позиции назакачување.

  • Висина: 120cm
  • Ширина: 62cm
  • Капацитет: 9 предмети
  • Бела боја