Почетна » ПРОИЗВОДИ » Претсобје Maxi 25

Претсобје Maxi 25

SKU: 1547858

Kомбинација на три ормари со длабина 25cm со два реда во врата и закачалка.

  • Висина: 205cm
  • Должина: 195cm
  • Капацитет: 54 пара обувки
  • Бела боја

 

 

 

12.500 ден

15 People watching this product now!

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 1300 денари, се доставува склопен до влез на објект.