Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник slim16 C03-1P

Чевларник slim16 C03-1P

SKU: 1548023

Ормар со три врати на длабина 16cm еден ред во врата

  • Капацитет: 9 пара обувки
  • Висина: 113cm
  • Ширина: 68cm
  • Длабина: 16cm
  • Бела боја

 

 

3.100 ден

19 People watching this product now!

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 400 денари, се доставува склопен до влез на објект.