Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник slim R16 C02-1P

Чевларник slim R16 C02-1P

SKU: 1548026

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 300 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

2.500,00 ден

14 People watching this product now!

Ормар со две врати на длабина 16cm со еден ред во врата,
модел со рачки и затворена позадина.

  • Висина: 73cm
  • Ширина: 68cm
  • Капацитет: 6 пара
    обувки