Чевларник slim16 C02-1PZ

SKU: 1548022

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до влез на објект.

 

4.540 ден

20 People watching this product now!

Ормар на длабина 16cm плус закачалка

  • Висина: 197cm(77cm ормар и 120cm закачалка)
  • Ширина: 68cm
  • Длабина: 16cm
  • Бела боја