Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник slim R16 C34-1P

Чевларник slim R16 C34-1P

SKU: 1548030

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 900 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

7.800,00 ден

10 People watching this product now!

Комбинација од два ормари на длабина 16cm, модел со рачки со
затворена позадина

  • Висини: 108cm и
    143cm
  • Должина на двата: 136cm
  • Капацитет: 21 пара обувки