Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник slim R16 C02-1PZ

Чевларник slim R16 C02-1PZ

SKU: 1548029

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 400 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

3.850,00 ден

20 People watching this product now!

Ормар со
две врати со рачки и со позадина затворена плус закачалка

  • Висина: 193cm(73cm
    ормар и 120cm закачалка)
  • Ширина: 68cm
  • Длабина: 16cm