Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник slim R16 C03-1P

Чевларник slim R16 C03-1P

SKU: 1548027

Ормар со три врати на длабина 16cm со еден ред во врата, модел со рачки и затворена позадина

  • Висина: 108cm
  • Ширина: 68cm
  • Длабина: 16cm
  • Капацитет: 9 пара обувки
  • Бела боја

 

3.500 ден

14 People watching this product now!

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 400 денари, се доставува склопен до влез на објект.