Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник C04D-2P

Чевларник C04D-2P

SKU: 1550679

Ормар со 4 врати на длабина 25cm, два реда во врата.

  • Капацитет: 24 пара обувки
  • Висина: 157cm
  • Ширина: 65cm
  • Боја Даб сонома

 

 

4.700 ден

11 People watching this product now!

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 500 денари, се доставува склопен до влез на објект.