Чевларник C24D-2P

SKU: 1550680

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до влез на објект.

 

7.980 ден

11 People watching this product now!

Комбинација од два ормари со длабина 25cm со два реда во врата.

  • Висини: 85cm и 157cm
  • Ширина на двата: 130cm
  • Капацитет: 18 до 36 пара обувки
  • Боја Даб сонома