Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник C03D-2P

Чевларник C03D-2P

SKU: 1550678

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 400 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

3.700,00 ден

10 People watching this product now!

Ормар со три врати на длабина 25cm со два реда во врата

  • Висина: 121cm
  • Ширина: 65cm
  • Длабина: 25cm
  • Капацитет: 18 пара обувки
  • Боја Даб сонома