Почетна » ПРОИЗВОДИ » Чевларник C02D-2P

Чевларник C02D-2P

SKU: 1550677

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 300 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

2.800,00 ден

20 People watching this product now!

Ормар со две врати на длабина 25cm, два реда во врата.

  • Капацитет: 12 пара обувки
  • Висина: 85cm
  • Ширина: 65cm
  • Длабина: 25cm
  • Боја Даб сонома