Чевларник C03-2P

SKU: 1547981

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до влез на објект.

 

 

3.990 ден

12 People watching this product now!

Ормар со три врати на длабина 25cm со два реда во врата

  • Висина: 121cm
  • Ширина: 65cm
  • Длабина: 25cm
  • Капацитет: 9 до 18 пара обувки
  • Бела боја