Почетна » ПРОИЗВОДИ » Претсобје Mini 25 D

Претсобје Mini 25 D

SKU: 1550676

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 800 денари, се доставува склопен до влез на објект.

Напомена! Во наплата за достава надвор од Скопје изберете соодветна достава како името на производот за точна пресметка на вкупната сума

7.900,00 ден

15 People watching this product now!

Комбинација од два ормари на длабина 25cm со два реда во врата плус закачалка.

  • Висина: 205cm
  • Должина: 130cm
  • Капацитет: 30 пара обувки
  • Боја Даб сонома