Чевларник C02-2PZ

SKU: 1547980

Бесплатна достава во Скопје. За друг град се праќа по карго со доплата од 200 денари, се доставува склопен до влез на објект.

4.980 ден

10 People watching this product now!

Ормар на длабина 25cm плус закачалка.

  • Висина: 205cm( 85cm ормар и 120cm закачалка)
  • Ширина: 65cm
  • Длабина: 25cm
  • Бела боја